Přihláška

 

Přihlášení do 5.3.2019 budou mít Nick na čísle, které vám zůstane jako památka.
Elektronické přihlášení bude možné do 10.3.2019. Další přihlášky pouze během prezentace v den závodu.

 

Každý účastník vstupuje do závodu na vlastní nebezpečí a zříká se nároku na náhradu škody, která by mu mohla vzniknout v souvislosti se závodem.
1 + 1 =

Již registrovaní

celkem 51
St.čís.JménoPříjmeníNarozenKategorieKlubNickZapsánUhrazeno
1MarekSzabó2005Děti 14-15AK Škoda PlzeňMarýs2018-11-21zdarma
2JanaMachová1988Ženy30321startJanina2018-12-01ANO
3FrantišekMach1986Muži30321startFrantišek2018-12-01ANO
4AnnaŘíhová 2008Děti 10-11AE klub LADY Plzeň Anna2018-12-29zdarma
5TeodoraChvalová1990ŽenyForrest Gump TeamTea2019-01-01
6MarekChval1990MužiForrest Gump TeamMarek2019-01-01
7PetrHrabák1983Muži30Slowrunners SkvrnanyKocour Petr2019-01-02
8AnetaKorjenková1987Ženy30PilsenmanAneta2019-01-03ANO
9JiříProcházka1962Muži50RMTprochy2019-01-04ANO
10JanKvasnička1977Muži40Všeruby Honza2019-01-10ANO
11PavelLorenz1988Muži30Skeleton SoftwarePalo2019-01-16ANO
12NikolasDiesl1993MužiSkeleton SoftwareNikouš2019-01-16ANO
13OndřejValenta1991MužiSkeleton Softwaredronda2019-01-16ANO
14JanNetrval1976Muži40Skeleton SoftwareČochtan2019-01-16ANO
15VáclavHaramule1991MužiSkeleton SoftwareVenca Uzavírač2019-01-16
16RomanFischer1993MužiSkeleton SoftwareRoman2019-01-16ANO
17Lucie Palíková1988Ženy30ŠKODA ELECTRIC Run CrewLucíí2019-01-16ANO
18DavidEisler1992MužiSkeleton Softwareajgl2019-01-17ANO
19JanŠůcha1981Muži30321startšůchIN2019-01-23ANO
20ŽofieKadlecová2009Děti 10-11LK ŠkodaŽOFI2019-01-25zdarma
21OliŠůchová 1986Ženy30321start Oli2019-02-03ANO
22ZdeněkBeneš1977Muži40Bez pedálůBenny2019-02-06
23HonzaKrs1975Muži40321start321krsák2019-02-06ANO
24TomášKoranda1986Muži30PlzeňŠpory2019-02-07ANO
25Kryštof Kremsa2013Děti 6-7KPDKryštůfek 2019-02-07zdarma
26MartinMareš1963Muži50Zruč-SenecMartin2019-02-09ANO
27MartinBalajka1976Muži40Black Sheepmax76.cz2019-02-10ANO
28VáclavČervený1963Muži50Zručskej PlzeňákVašek2019-02-11ANO
29EvaKüfnerová1985Ženy30321startFrau Cermak2019-02-11ANO
30Eliáš Čečák2011Děti 8-9HokejistiEliášek2019-02-13zdarma
31FilipHolý1994MužiPlzeň2019-02-15ANO
32DavidSzabó1978Muži40Szabó Gang2019-02-15ANO
33DenisGlos2016Děti do 5G-Team PlzeňDenísek2019-02-17zdarma
34DominikGlos2009Děti 10-11G-Team PlzeňDomča2019-02-17zdarma
35MiroslavPotočňák1967Muži50Rumning KlapPotok2019-02-17ANO
36AdamPotočňák2006Děti 12-13Rumning KlapAdámek2019-02-17zdarma
37ŠimonPotočňák2006Děti 12-13Rumning KlapŠimon2019-02-17zdarma
38LucieHrdličková2012Děti 6-7FLIK FLAK PlzeňLucinka2019-02-18zdarma
39ZuzanaJelínková2007Děti 12-13AK Škoda PlzeňZuzka2019-02-18zdarma
40Karolina Rutarová2007Děti 12-13TapKája2019-02-19zdarma
41Magdalena Rutarová2010Děti 8-9Tap2019-02-19zdarma
42Magdalena Rutarová2010Děti 8-9TapMajda2019-02-19zdarma
43KateřinaRutarová2010Děti 8-9Flik flak Kačka2019-02-19zdarma
44PetrBalta1989Muži30---2019-02-21
45JANAKASINCOVÁ1974Ženy40RAPTOR PLZEŇJANA2019-02-21
46JAROMÍRKASINEC2007Děti 12-13RAPTOR PLZEŇJÁRA2019-02-21zdarma
47LUDĚK KASINEC2009Děti 10-11RAPTOR PLZEŇLUDŽÍ2019-02-21zdarma
48DanaCísařová1979Ženy40Kaiser teamVycu2019-02-21
49JanCísař1980Muži30Kaiser teamPeli2019-02-21
50AgátaCísařová2010Děti 8-9Kaiser teamÁja2019-02-21zdarma
51MartinTurek1980Muži30AC Sparta Praha2019-02-22