Přihláška

 

Přihlášení do 5.3.2019 budou mít Nick na čísle, které vám zůstane jako památka.
Elektronické přihlášení bude možné do 18.3.2019. Další přihlášky pouze během prezentace v den závodu.

 

Již registrovaní

celkem 152
St.čís.JménoPříjmeníNarozenKategorieKlubNickZapsánUhrazeno
1MarekSzabó2005Děti 14-15AK Škoda PlzeňMarýs2018-11-21zdarma
2JanaMachová1988Ženy30321startJanina2018-12-01ANO
3FrantišekMach1986Muži30321startFrantišek2018-12-01ANO
4AnnaŘíhová 2008Děti 10-11AE klub LADY Plzeň Anna2018-12-29zdarma
5TeodoraChvalová1990ŽenyForrest Gump TeamTea2019-01-01
6MarekChval1990MužiForrest Gump TeamMarek2019-01-01
7PetrHrabák1983Muži30Slowrunners SkvrnanyKocour Petr2019-01-02
8AnetaKorjenková1987Ženy30PilsenmanAneta2019-01-03ANO
9JiříProcházka1962Muži50RMTprochy2019-01-04ANO
10JanKvasnička1977Muži40Všeruby Honza2019-01-10ANO
11PavelLorenz1988Muži30Skeleton SoftwarePalo2019-01-16ANO
12NikolasDiesl1993MužiSkeleton SoftwareNikouš2019-01-16ANO
13OndřejValenta1991MužiSkeleton Softwaredronda2019-01-16ANO
14JanNetrval1976Muži40Skeleton SoftwareČochtan2019-01-16ANO
15VáclavHaramule1991MužiSkeleton SoftwareVenca Uzavírač2019-01-16ANO
16RomanFischer1993MužiSkeleton SoftwareRoman2019-01-16ANO
17Lucie Palíková1988Ženy30ŠKODA ELECTRIC Run CrewLucíí2019-01-16ANO
18DavidEisler1992MužiSkeleton Softwareajgl2019-01-17ANO
19JanŠůcha1981Muži30321startšůchIN2019-01-23ANO
20ŽofieKadlecová2009Děti 10-11LK ŠkodaŽOFI2019-01-25zdarma
21OliŠůchová 1986Ženy30321start Oli2019-02-03ANO
22ZdeněkBeneš1977Muži40Bez pedálůBenny2019-02-06
23HonzaKrs1975Muži40321start321krsák2019-02-06ANO
24TomášKoranda1986Muži30PlzeňŠpory2019-02-07ANO
25Kryštof Kremsa2013Děti 6-7KPDKryštůfek 2019-02-07zdarma
26MartinMareš1963Muži50Zruč-SenecMartin2019-02-09ANO
27MartinBalajka1976Muži40Black Sheepmax76.cz2019-02-10ANO
28VáclavČervený1963Muži50Zručskej PlzeňákVašek2019-02-11ANO
29EvaKüfnerová1985Ženy30321startFrau Cermak2019-02-11ANO
30Eliáš Čečák2011Děti 8-9HokejistiEliášek2019-02-13zdarma
31FilipHolý1994MužiPlzeň2019-02-15ANO
32DavidSzabó1978Muži40Szabó Gang2019-02-15ANO
33DenisGlos2016Děti do 5G-Team PlzeňDenísek2019-02-17zdarma
34DominikGlos2009Děti 10-11G-Team PlzeňDomča2019-02-17zdarma
35MiroslavPotočňák1967Muži50Rumning KlapPotok2019-02-17ANO
36AdamPotočňák2006Děti 12-13Rumning KlapAdámek2019-02-17zdarma
37ŠimonPotočňák2006Děti 12-13Rumning KlapŠimon2019-02-17zdarma
38LucieHrdličková2012Děti 6-7FLIK FLAK PlzeňLucinka2019-02-18zdarma
39ZuzanaJelínková2007Děti 12-13AK Škoda PlzeňZuzka2019-02-18zdarma
40Karolina Rutarová2007Děti 12-13TapKája2019-02-19zdarma
41Magdalena Rutarová2010Děti 8-9Tap2019-02-19zdarma
42Magdalena Rutarová2010Děti 8-9TapMajda2019-02-19zdarma
43KateřinaRutarová2010Děti 8-9Flik flak Kačka2019-02-19zdarma
44PetrBalta1989Muži30---2019-02-21ANO
45JANAKASINCOVÁ1974Ženy40RAPTOR PLZEŇJANA2019-02-21ANO
46JAROMÍRKASINEC2007Děti 12-13RAPTOR PLZEŇJÁRA2019-02-21zdarma
47LUDĚK KASINEC2009Děti 10-11RAPTOR PLZEŇLUDŽÍ2019-02-21zdarma
48DanaCísařová1979Ženy40Kaiser teamVycu2019-02-21ANO
49JanCísař1980Muži30Kaiser teamPeli2019-02-21ANO
50AgátaCísařová2010Děti 8-9Kaiser teamÁja2019-02-21zdarma
51MartinTurek1980Muži30AC Sparta Praha2019-02-22ANO
52FilipHorváth2010Děti 8-9Judo club Plzeň2019-02-23zdarma
53RomanaDavídková1970Ženy40KrokodýlovRomana2019-02-26ANO
54PavelBeránek1980Muži30 A Lonely Runner2019-02-26ANO
55PetrRapčan1984Muži30Bolevecká crew2019-03-02
56DimitrijeCrnokrak1982Muži30ZF Engineering Dyma2019-03-03
57MichalaKrálíčková1981Ženy30Novovesky Tatra klubMišule2019-03-03ANO
58FrantišekKaftan1978Muži40Dýšinafranta2019-03-03ANO
59LenkaHejretová1992Ženy---Lenka2019-03-03ANO
60DavidNěmec2005Děti 14-15OK Lokomotiva PlzeňDavid 2019-03-03zdarma
61OndřejNěmec1977Muži40TrisnekTrisnek12019-03-03ANO
62FrantišekNěmec2010Děti 8-9TrisnekFaňa2019-03-03zdarma
63TomášFriedl1979Muži40321startSpiderman2019-03-03ANO
64JanaNaxerová1966Ženy50USK CS Plzeň2019-03-03ANO
65JaroslavPitter1977Muži40Starý PlzenecJary2019-03-04ANO
66FrantišekHroch1972Muži40KlokaniKLOKAN2019-03-04ANO
67FilipStowasser1983Muži30Skoda TranportationFilip2019-03-04
68RichardModrák1984Muži30PlzeňRichard2019-03-04ANO
69VáclavHouška2010Děti 8-9Váša2019-03-05zdarma
70MartinLunter1982Muži30-2019-03-05ANO
71KarelBláha1973Muži40Rebel Team Blovice2019-03-06ANO
72NobuyukiYamaguchi1967Muži50Daikin2019-03-06ANO
73LukášLexa1987Muži30Pilsenman Club2019-03-06ANO
74JiříKubík1947Muži 70Śkoda2019-03-06
75JiříHoleček2010Děti 8-9AK Škoda2019-03-06zdarma
76Lucie Holečková2008Děti 10-11AK Škoda2019-03-06zdarma
77JiříŠlais1976Muži40Plzenec2019-03-06ANO
78TomášPeteřík1980Muži30AT Dian2019-03-07ANO
79ŠárkaVančurová1972Ženy40BKV Holýšov2019-03-07ANO
80CipraJiří1981Muži30Forrest Gump team2019-03-07
81PetrJanový1945Muži 70AC-Trial Plzeň2019-03-07ANO
82DanielReiprich 1970Muži40Hvozd2019-03-07ANO
83ZdeňkaPěčková1976Ženy40AF TEAM PLZEŇ 2019-03-07ANO
84BlankaŠindelářová1972Ženy40Rebel Team Blovice2019-03-08ANO
85MichaelaBeštová1974Ženy40plzeňská 12tka2019-03-08ANO
86PavelČerný1965Muži50SV Stříbro2019-03-08ANO
87PavelBenýr1963Muži50MBM Praha2019-03-08
88Martina Eibichtová1985Ženy30netým2019-03-08ANO
89PetrStehlík1981Muži30šneci v běhu2019-03-09ANO
90PetrHrabák1989Muži30AF TEAM PLZEŇ2019-03-09ANO
91GabrielaJANÁSOVÁ 1977Ženy40AF TEAM PLZEŇ 2019-03-09ANO
92JanSkalák1977Muži40Zabs/AB2019-03-09
93KarelMalina1990MužiSkeleton Software2019-03-10ANO
94MarkétaBaxová2011Děti 8-9FLIK FLAK PLZEŇ2019-03-10zdarma
95JáchymBaxa2007Děti 12-13HBC Plzeň2019-03-10zdarma
96ZlataLukášková1968Ženy50AC Falcon Rokycany2019-03-10ANO
97MiroslavBrabec1973Muži40www.anglickecentrum.cz2019-03-10ANO
98MichalBrabec2006Děti 12-13www.anglickecentrum.cz2019-03-10zdarma
99MartinBrabec2011Děti 8-9www.anglickecentrum.cz2019-03-10zdarma
100TomášPeroutka1981Muži30Forrest Gump Team2019-03-10ANO
101MartinKršňák1983Muži30-2019-03-10ANO
102HelenaAdamcová1975Ženy40PSP Klub koloběhu Plzeň2019-03-10ANO
103HonzaNěmec1978Muži40Plzeňští běžci KLUB2019-03-10ANO
104LukášHodaň1980Muži30SAFEREX AF Team2019-03-10
105PavelŠpalek1973Muži40AF Team Plzeň2019-03-10ANO
106MiloslavPašek1973Muži40Lipovka2019-03-10ANO
107JiříKunc1980Muži30321start2019-03-10ANO
108MarekSlatkovský1983Muži30KB Klabava2019-03-11ANO
109MichalFencl1995MužiUruk-hai2019-03-11
110JakubJeřábek1986Muži30321start2019-02-28ANO
111TerezaHavlíková1991ŽenyBystrouška2019-03-12ANO
112VěraBielková1976Ženy40Plzeň2019-03-12ANO
113JanVáclavík1987Muži30KOS Plzeň2019-03-12
114MartinČerný1991MužiAC-Trial Plzeň2019-03-12
115HavránekJiří1972Muži40Záluží na Sekerách2019-03-13
116VítězslavDvořák1983Muži30Plzeňští NEZMAŘI2019-03-13ANO
117NikolkaDvořáková2012Děti 6-77T2019-03-13zdarma
118JanaHocká1980Ženy30Rozběháme Česko 2019-03-13ANO
119LubošNamyslo1980Muži30Luboš2019-03-13ANO
120LenkaHaramulová1987Ženy30GEEZERRUN2019-03-14ANO
121MikulášBíba2007Děti 12-13TAP2019-03-15zdarma
122JanBíba1976Muži40Triatlon Plzeň2019-03-15ANO
123TomášBayer1982Muži30Doosan Škoda Power 2019-03-15ANO
124NelaBayer2013Děti 6-7Bayer team2019-03-15zdarma
125RadovanVojtíšek1979Muži40Moon Kil Sun Team2019-03-15ANO
126Šimon Pokorný2014Děti do 5Rakovnik2019-03-16zdarma
127LukášPokorný2011Děti 8-9Rakovnik2019-03-16zdarma
128PetrBartoš1978Muži40UWG2019-03-16ANO
129LenkaBartošová1982Ženy30UWG2019-03-16ANO
130KristýnaBartošová2006Děti 12-13UWGmini2019-03-16zdarma
131PřemyslKosina1975Muži40Úžasňáci2019-03-17ANO
132MichaelaKosinová1978Ženy40Úžasňáci2019-03-17ANO
133VerčaKosinová2011Děti 8-9Úžasňáci2019-03-17zdarma
134LukyKosina2009Děti 10-11Úžasňáci2019-03-17zdarma
135SteveTapSteveTapOG0SteveTap2019-03-17
136PetrMašek1979Muži40Skeleton Software2019-03-17ANO
137MichalMašek2007Děti 12-13Skeleton Software2019-03-17zdarma
138AdamMašek2010Děti 8-9Skeleton Software2019-03-17zdarma
139LucieMašková2017Děti do 5Skeleton Software2019-03-17zdarma
140JindrichBorovsky1982Muži30unknown2019-03-17ANO
141JanŠpelina1981Muži30-2019-03-17
142PetrWeissar1970Muži40Pilsenman2019-03-17ANO
143DavidTichota1981Muži30Nýrsko2019-03-17ANO
144PetraFujová1976Ženy40-------2019-03-18ANO
145ZdeněkUlm1976Muži40------2019-03-18
146OlgaTučáková1976Ženy40--------2019-03-18ANO
147MichaelaBeštová1974Ženy40plzeňská 12tka2019-03-18ANO
148ViktorFajta1986Muži30Adventura2019-03-18ANO
149JaroslavStahl1980Muži30SV Stříbro 2019-03-18ANO
150TomášFiala1990MužiDoosan Škoda Power2019-03-18ANO
151MarkétaŠantínová1974Ženy40PSC Plzeň2019-03-18
152DenisaŠantínová2000ŽenyAK Škoda Plzeň2019-03-18